Jeśli szukasz doświadczonego korepetytora i zależy Ci jak najlepszym przygotowaniu swojego dziecka z danego przedmiotu nie mogłeś/mogłaś trafić lepiej zapewniamy kompleksową pomoc w nauce z wielu przedmiotów szkolnych. Wygodnie, bezpiecznie w domowym zaciszu.

Korepetycje grupowe prowadzimy dla uczniów będących na tym samym etapie edukacji pod względem omawianego materiału szkolnego zgodnie z podstawą programową. Przygotowujemy do testów, sprawdzianów, kartkówek, olimpiad. Powtarzamy i utrwalamy materiał z lekcji. Pomagamy w pracach domowych. Korepetycje w przeciwieństwie do kursy prowadzone są w grupach składających się z uczniów jednej klasy. Materiały dydaktyczne dostosowujemy do programu nauczania.

Zapisy przyjmujemy poprzez wypełnienie Formularza Rejestracyjnego, jeśli są Państwo zainteresowani lekcją próbną prosimy skorzystać z zakładki Lekcje Próbne i śledzić dostępność zaplanowanych lekcji. Lekcje próbne odbywają się w większym gronie niż przewiduje dopuszczalna liczba osób w grupie. Lekcje próbne trwają do 40 min.

Korzystamy z komunikatorów Messenger/Skype/Zoom